Zarezerwuj
wizytę

Chcesz aby Twoja skóra wyglądała lepiej, a jednocześnie zależy Ci, aby zmiany w wyglądzie nie były zbyt widoczne? Zabieg mezoterapii igłowej szybko poprawi kondycję skóry, jej jędrność i napięcie, a efekt będzie bardzo naturalny.

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) – to wszechstronny zabieg polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w głębokie warstwy skóry. Odbywa się to za pomocą iniekcji, dzięki czemu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Już same nakłucia aktywują procesy naprawcze w skórze, a dodatkowe wprowadzenie preparatu o kierunkowym działaniu potęguje efekt. Na każdy problem działamy innymi środkami- kwasem hialuronowym, koktajlami witaminowymi, koenzymami, peptydami, koenzymami, kofeiną itp.

Zalecenia przed zabiegiem:

Dwa dni przed zabiegiem nie należy przyjmować  leków obniżających krzepliwość krwi np. aspiryny, witaminy E, ponieważ zwiększają ryzyko wystąpienia siniaczków. Jeśli Twoja skóra  jest szczególnie podatna na zasinienia poinformuj o tym osobę wykonującą zabieg. Zwykle w takich sytuacjach zaleca się smarowanie  kilka dni przed zabiegiem maścią z witaminą K. Gdy masz skłonność do opryszczki, zarówno przed zabiegiem, jak i po zabiegu zażywaj Heviran.

Przebieg zabiegu:

Pierwszym etapem jest oczyszczenie skóry i znieczulenie miejsca poddawanemu zabiegowi specjalnym kremem znieczulającym. Po upływie około 40 minut można przystąpić do podania preparatu.

Komfort zabiegu

Zastrzyki podawane są strzykawką zaopatrzoną w bardzo cieniutką igłę, w odstępach 0,5 – 1,5 cm. Ból podczas wstrzyknięć jest niewielki.

Po zabiegu:

Bezpośrednio po, skóra jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Mogą  pojawić się widoczne drobne depozyty, przypominające koraliki pod skórą. Wchłoną się one do następnego dnia.

EFEKT:

Pozytywne zmiany zauważalne są tuż po zabiegu. Jednak pełn efekty mezoterapii widoczne będą po upływie około tygodnia. Zabieg jest najskuteczniejszy, jeśli wykonuje się go w seriach (ilość zabiegów zależy od rodzaju preparatu i indywidualnych potrzeb). Najlepiej powtarzać go co 4-6 miesięcy.

CZAS: 15-20 minut (plus czas znieczulenia)

CENA: zależy od rodzaju preparatu i jego ilości.

Koktajle używane w naszym gabinecie:

Mesoethetic Mesoestetic Laboratories jest specjalistą w opracowywaniu technologicznie zaawansowanych i bezpiecznych pod względem stosowania produktów wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej, otrzymała miano referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej, dzięki nowatorskim produktom, nieustannemu dążeniu do doskonalenia formuł preparatów, licznym innowacjom i rozwojowi.

NCTC– Profesjonalne ampułki z certyfikatem (CE) przeznaczone do mezoterapii igłowej.  Rewitalizujący roztwór na bazie kwasu hialuronowego zawierający witaminy, kwasy, sole mineralne i enzymy.

Wskazania:

– biorewitalizacja skóry

– zapobieganie starzeniu

– korekcja zmarszczek

Cytocare 532 – to ekskluzywny koktajl do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego, znajdziemy w nim witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. W 2011 zdobył nagrodę „ Perła Dermatologii Estetycznej” przyznawaną przez Stowarzyszenie Lekarzy dermatologów estetycznych.

Neuvia Hydro Delux- to unikatowy wypełniacz kwasu hialuronowego dedykowany do nawilżenia i kondycjonowania skóry. Specjalna formuła preparatu pozwala uzupełnić powstałe z wiekiem i stylem życia niedobory kwasu hialuronowego, widoczne w postaci drobnych zmarszczek i linii, wiotkiej i przesuszonej skóry czy  fotouszkodzeń. Zabieg rekomendowany jest pacjentom w każdym wieku, nawet osobom młodym, by mogły długo cieszyć się dobrą kondycją skóry. W efekcie mezoterapii z zastosowaniem wypełniacza Neauvia Hydro Deluxe skóra niemal natychmiast odzyska sprężystość, jędrność i świeżość. Staje się lepiej odżywiona i nawilżona.

Wskazania:

 • odmłodzenie i regeneracja skóry,
 • cienie i worki pod oczami,
 • przebarwienia
Przeciwwskazania:

 • Ciąża i laktacja,
 • Infekcje i stany zapalne skóry,
 • Problemy z krzepliwością krwi,
 • Hemofilia,
 • Zmiany skórne typu opryszczka, egzemy,
 • Bliznowacenie,
 • Stwardnienie rozsiane,
 • Nowotwory,
 • Przyjmowanie leków immunosupresyjnych (leki przyjmowane po przeszczepach, w leczeniu nowotworów itp.),
 • Cukrzyca (konsultacja z lekarzem prowadzącym).