Zarezerwuj
wizytę
Manicure hybrydowy

Marzysz o idealnie wypielęgnowanych dłoniach, jednak nie przepadasz za częstym malowaniem paznokci? Ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci polegająca na nałożeniu hybrydy, składającej się z połączenia żelu oraz lakieru, co w efekcie daje nam trwały, utrzymujący się nawet do 3 tygodni manicure. Ponadto paznokcie są twarde i nie odpryskują.

Jak wygląda zabieg?

Jak przy klasycznym manicure kosmetyczka zaczyna od wycięcia skórek. Następnie opracowania długości oraz kształtu. Po oczyszczeniu oraz opracowaniu paznokci przechodzimy do lekkiego zmatowienia, aby zwiększyć przyczepność hybrydy.

Na tak przygotowane paznokcie aplikujemy odtłuszczacz oraz primer. Po odparowaniu produktów przechodzimy do nakładania hybrydy. Proces ten składa się z trzech etapów: najpierw nakładamy bazę, następnie wybrany przez klientkę kolor oraz top nabłyszczający. Wszystkie warstwy kolejno utwardzamy w lampie UV. Po nałożeniu hybrydy nawilżamy skórki oliwką i gotowe. Manicure ten sprawdzi się u niemal każdej kobiety. Jest całkowicie bezpieczny i nie niszczy paznokci.

 

Przeciwwskazania:

  • grzybica i drożdżyca skóry i paznokci,
  • stany alergiczne,
  • choroby wirusowe,
  • silnie zniszczona płytka paznokcia.