Zarezerwuj
wizytę

Naturalnie podkręcone, wydłużone i pięknie przyciemnione rzęsy? Z nami to możliwe!

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg dla osób ceniących delikatne i naturalne podkreślenie urody.

Keratynowe laminowanie i botox rzęs pozwala na uniesienie, przyciemnienie, pogrubienie i dogłębne odżywienie naturalnych rzęs.

Lash botox wypełnia szczeliny i nierówności rzęs nawilża je i pogrubia. Zawiera witaminy i minerały działąjące odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox odmaładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost. Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki takie jak : olej jojoba, olej macadamia, olej migdałowy, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowaną keratyna, kwas linolowy, kwas hialuronowy, glicerynę, pentanol, tokeferol (wit.E), witaminę C i pirydoksynę (wit. B6).

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy etap zabiegu to profesjonalne, dokładne odtłuszczenie i oczyszczenie rzęs, co umożliwia świetną penetrację składnikom aktywnym w głąb włosa. Kolejnym krokiem jest umieszczenie przez stylistkę na powiece specjalnej formy silikonowej, na której układane są rzęsy. Następnie aplikujemy odżywczy preparat na rzęsy. Spowoduje on, że rzęsy staną się pogrubione i wydłużone. Składniki wspomnianego preparatu stanowią podstawę dla kolejnego etapu czyli farbowania rzęs. Końcowy etap to pokrycie każdej rzęsy keratyną.

Należy unikać moczenia rzęs dobę po zabiegu. Poza tym, nie ma żadnych ograniczeń. Po zabiegu rzęsy można tuszować, nosić szkła kontaktowe, stosować preparaty do pielęgnacji oczu, korzystać z basenu, sauny i solarium. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób, u których występują choroby oczu.

Czas zabiegu: ok 1 godzina.