Zarezerwuj
wizytę
Najnowsza, oryginalna, frakcyjna mezoterapia mikroigłowa

CZAS TRWANIA ZABIEGU
30-45 minut

CZAS REKONWALESCENCJI
brak

ZNIECZULENIE
miejscowe

ILOŚĆ ZABIEGÓW
4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych


Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy.
Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.
Mezoterapia mikroigłowa najnowszym oryginalnym urządzeniem jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów oczekujących widocznych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji.
Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o zabiegu mezoterapii mikroigłowej urządzeniem DERMAPEN 4.0™ oraz rezultatami, jakie można dzięki niej osiągnąć.

Twoje urządzenie do zadań specjalnych!


Dermapen 4.0

Technologia DERMAPEN™ 4.0

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów.
Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry
i odbudowy jej struktury.

1920 nakłuć na sekundę!
To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.
Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.
Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu.
Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.
Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Zobacz film prezetujący DERMAPEN™ 4.0


Dermapen 4.0

Jak moja skóra będzie wyglądała bezpośrednio po zabiegu?

Możesz odczuwać bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Częstotliwość oraz nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem. Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Zabiegowiec zastosuje krem łagodzący aby zmniejszyć rumień oraz obrzęk. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa.
Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie. Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry

Czy powinnam stosować ochronę przeciwsłoneczną?

Stosuj wysoką ochronę przeciwsłoneczną przez 6 tygodni po zabiegu z zastosowaniem Dermapen™. Rekomendujemy stosowanie kremu z filtrem, aby nie podrażniać dodatkowo skóry po zabiegach i chronić ją przed powstaniem przebarwień pozapalnych.

Jak powinnam dbać o skórę po zabiegu?

Po 8 godzinach od zabiegu umyj skórę delikatnym środkiem myjącym. Może to być płyn micelarny lub produkt do mycia skóry wrażliwej. Stosuj delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry po zabiegach przez co najmniej 3-4 dni po zabiegu. Przez 6 tygodni unikaj nagrzewania skóry poprzez ekspozycję na słońcu, w solarium czy poprzez wizytę w saunie.

Jak często powinnam powtarzać zabieg?

Zabiegowiec dobierze dla Ciebie indywidualny program terapii z zastosowaniem Dermapen™. Rekomendujemy 4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych. Zależy to od rodzaju Twojej skóry, problemu, z którym się zgłosiłaś oraz głębokości frakcyjnego mikronakłuwania.
Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu


Wskazania:

 • rozszerzone pory
 • drobne, płytkie zmarszczki
 • rozstępy we wszystkich okolicach ciała
 • blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe
 • skóra zwiotczała
 • odmładzanie dłoni
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • rewitalizacja okolicy oka
 • niejednolity kolor i struktura skóry
 • łysienie

Przeciwwskazania:

 • nowotwory i stany po ich przebyciu do 5 lat wstecz
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywna opryszczka
 • padaczka
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegowym (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)
 • skłonność do bliznowaceń
 • stany zapalne
 • alergie na składkini preparatu
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

 

Opublikuj komentarz