Zarezerwuj
wizytę

Marzą Ci się długie, uwodzicielskie rzęsy, ale nie chcesz ich przedłużać? Nie lubisz doklejanych sztucznie kępek lub masz uczulenie na klej? Na szczęście mamy dla Ciebie alternatywę. Lifting rzęs. Zabieg, który wydłuży, uniesie i podkręci rzęsy, a do tego jest bezpieczny. Sprawdź!

Dobrze przedłużone rzęsy wyglądają naturalnie, dodają urody i pomagają zaoszczędzić dużo czasu, bo nie musisz ich codziennie malować. Nic więc dziwnego, że grono zwolenniczek tego typu zabiegów jest naprawdę duże. Stosunkowo niedawno na rynku pojawiła się świetna alternatywa dla przedłużania rzęs. To metoda znacznie mniej inwazyjna, bardziej naturalna i trwała, gdyż efekt utrzymuje się od 4 do 8 tygodni. Z tego powodu lifting rzęs wart jest Twojej uwagi.

Czym jest lifting rzęs?

Ten zabieg polega na trwałym podkręceniu rzęs, a jego efekt utrzymuje się do kilku tygodni. Nie niszczy rzęs naturalnych, za to dodatkowo pielęgnuje i odżywia!  Zapewnia ich uniesienie i delikatne podkręcenie, co daje bardzo naturalny efekt. Jest nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny a przede wszystkim szybki.

Jak wygląda zabieg liftingujący rzęsy?

Kosmetyczka rozpoczyna zabieg od dokładnego oczyszczenia okolic oczu i samych rzęs. Następnie nakleja na dolną powiekę specjalne płatki, które mają oddzielić dolne włoski od górnych. Na górną powiekę przykleja zaś silikonowe wałeczki, na które zaczesuje rzęsy. Mocuje je za pomocą specjalnego kleju, a bardzo malutką szczoteczką rozczesuje tak, by pojedyncze włoski nie nachodziły na siebie. Potem nakłada na nie aktywator, otwierający łuski, a następnie preparat utrwalający skręt rzęs. Po chwili aplikuje żelową hennę (wybór koloru zależy od Ciebie). Na koniec dodaje odżywkę oraz keratynę. Dzięki nim rzęsy będą dobrze nawilżone i błyszczące.

Jakiego efektu możesz się spodziewać?

Po zabiegu nie wolno moczyć oczu przynajmniej przez 24 godziny. Rzęsy czasami wydają się nieco posklejane keratyną, więc w niektórych przypadkach zdaje się, że nie widać efektu. Jednak z całą pewnością po pierwszym demakijażu każdy zauważy, że są one podkręcone i wydłużone. Będą również ciemniejsze, grubsze i bardzo naturalne. Śmiało możesz je teraz malować ulubionym tuszem. Takiego efektu nie da Ci nawet najlepsza zalotka.

https://www.beautyroompoznan.pl/uslugi/lifting-rzes/

 

Jak pielęgnować rzęsy po liftingu?

Dla potrzymania takiego rezultatu kluczowe są 24 godziny po zabiegu. Potem możesz już wykonywać codziennie czynności jak zawsze. Rzęsy po liftingu nie potrzebują specjalnego traktowania, są dobrze odżywione. Wystarczy więc, byś wykonywała dokładny demakijaż, nawilżała je (np. olejkiem rycynowym lub ulubioną odżywką) i rozczesywała. Dokładnie tak, jak robisz to na co dzień. Śmiało możesz iść na basen czy saunę. To z pewnością im nie zaszkodzi. Nie musisz się też martwić, że zmokniesz i sztuczne kępki rzęs odpadną.

Jeśli do tej pory miałaś wątpliwości czy przedłużanie rzęs jest dla Ciebie, koniecznie zapisz się na lifting. Gwarantujemy, że zakochasz się w efektach!

Opublikuj komentarz